
Манометр 1/4" до пістолету для підкачування коліс PT-0505, 63 мм, з гумовим покриттям INTERTOOL PT-0500
129 ₴
119,97 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 190 ₴
- В наявності
- Код: PT-0500



Призначення
Пристрій призначений для вимірювання тиску в шинах з максимальним показником до 12 Bar. Використовуються при накачуванні шин в автомобілях, позашляховиках, вантажівках, велосипедах, мотоциклах, квадроциклах, для вантажної, будівельної техніки тощо.

Сумісність
Манометр PT-0500 підходить до будь-яких пістолетів для накачування шин та інших пристроїв. Має зовнішню різьбу 1/4" з центральним розташуванням зі зворотного боку. Саме цим манометром комплектуються пістолети для підкачування коліс INTERTOOL PT-0505.

Зручність використання
Вимірювач тиску оснащений двома шакалами, що легко зчитується. Для найбільш комфортного використання манометр має великий циферблат і стрілочний показник тиску.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 0.117 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний тиск | 12 бар |
| Об`єм | 0.000382 м.куб |
| Різьба | 1/4" |
| Тип | Манометр |
- Ціна: 119,97 ₴




