
Набір свердел по бетону B&W, 4 шт. (5,6,8,10 мм), під ударний дриль INTERTOOL SD-0105
89 ₴
84,55 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 190 ₴
- В наявності
- Код: SD-0105



Призначення
Свердла розроблені для буріння міцних абразивних матеріалів, таких як цегла, бетон. Використовуються спільно з електричними та акумуляторними дрилями в ударному режимі.

Ефективна робота
Кут заточування свердла з твердосплавним наконечником становить 130°, забезпечує легкий початок свердління, що особливо важливо для самоцентрування та запобігання ковзанню інструмента в початковій фазі свердління. Спіральна різальна частина виводить пил із робочої зони, мінімізуючи теплову дію, що важливо для довговічності та якості виконаних отворів.

Зносостійка конструкція
Свердла виготовлені з вуглецевої сталі С45 з високим рівнем твердості 89 HRC, мають основні переваги:
- Міцність та стійкість до зносу.
- Ефективне свердління, зберігають свою гостроту під час роботи з твердими та абразивними поверхнями.
- Збільшений ресурс та тривалий строк служби свердел.

Бури та свердла №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія 2021 року.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.097 кг |
| Об`єм | 0.000114 м.куб |
| Покриття | B&W |
| Застосування | для цегли та бетону |
- Ціна: 84,55 ₴


