-5%

Валик Мультіколор 150*15*6 мм INTERTOOL KT-4515
13 ₴
12,35 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: KT-4515
+380 (96) 775-36-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Валик мультиколор INTERTOOL KT-4515 виготовлений з поліаміду із додаванням акрилу на тканинній основі, довжина ворсу - 10 мм. Стійкий до агресивних речовин, має тривалий строк служби. Призначений для робіт зі всіма видами лаків і клеїв, дисперсійними, масляними і водорозчинними фарбами на основі акрилу, фарбами, що містять розчинники, латексні, епоксидні, алкідні, антикорозійні фарби та смоли на будь-яких поверхнях, всередині та ззовні приміщень. Забезпечує рівномірне нанесення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.015 кг |
| Зовнішній діаметр | 15 мм |
| Діаметр внутрішній | 6 мм |
| Довжина | 150 м |
| Довжина ворсу | 10 мм |
| Об`єм | 0.000242 м.куб |
| Тип | мультиколор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12,35 ₴


