-5%

Валик Елітаколор 100*15*6 мм INTERTOOL KT-4610
11 ₴
10,45 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: KT-4610
+380 (96) 775-36-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Валик елітаколор INTERTOOL KT-4610 виготовлений з поліаміду на тканинній основі, довжина ворсу - 10 мм. Стійкий до агресивних речовин, має тривалий строк служби. Призначений для роботи з водорозчинними дисперсійними фарбами і ґрунтовками з додаванням акрилових, латексних, алкідних, уретанових смол на будь-яких поверхнях всередині та зовні приміщень. Забезпечує рівномірне нанесення і заповнення всіх мікротріщин і пор оброблюваної поверхні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.026 кг |
| Зовнішній діаметр | 15 мм |
| Діаметр внутрішній | 6 мм |
| Довжина | 100 м |
| Довжина ворсу | 10 мм |
| Об`єм | 0.000169 м.куб |
| Тип | елітаколор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10,45 ₴


