-5%

Валик Елітаколор 150*30*6 мм INTERTOOL KT-4635
25 ₴
23,75 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: KT-4635
+380 (96) 775-36-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Валик елітаколор INTERTOOL KT-4635 виготовлений з поліаміду на тканинній основі, довжина ворсу -10 мм. Стійкий до агресивних речовин, має тривалий строк служби. Розмір валика: ширина - 150 мм, діаметр - 30 мм, діаметр посадкового отвору - 6 мм. Призначений для роботи з водорозчинними дисперсійними фарбами і ґрунтовками з додаванням акрилових, латексних, алкідних, уретанових смол на будь-яких поверхнях всередині і зовні приміщень. Забезпечує рівномірне нанесення і заповнення всіх мікротріщин і шпарин поверхні, що обробляється.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.034 кг |
| Зовнішній діаметр | 30 мм |
| Діаметр внутрішній | 6 мм |
| Довжина | 150 м |
| Довжина ворсу | 10 мм |
| Об`єм | 0.000256 м.куб |
| Тип | елітаколор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23,75 ₴


