-5%

Валик Гірпаінт 150*15*6 мм INTERTOOL KT-4115
13 ₴
12,35 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: KT-4115
+380 (96) 775-36-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Валик гірпаінт INTERTOOL KT-4115 виготовлений з поліаміду на тканинній основі, що забезпечує високу міцність і довговічність. Стійкий до агресивних речовин. Використовується для роботи з усіма видами лаків і клеїв, масляними, дисперсійними і водорозчинними фарбами на основі акрилу, фарбами, що містять розчинники, антикорозійні фарби і смоли на будь-яких, в т.ч. гладких і шорсткуватих, поверхнях як всередині, так і ззовні приміщень. Використовується зі стандартною ручкою-бюгелем із діаметром посадкового стрижня - 6 мм. Розміри: ширина - 150 мм, діаметр - 15 мм, довжина ворсу - 10 мм; дозволяють обробляти великі за площею поверхні і суттєво економлять матеріал.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.058 кг |
| Зовнішній діаметр | 15 мм |
| Діаметр внутрішній | 6 мм |
| Довжина | 150 м |
| Довжина ворсу | 10 мм |
| Об`єм | 0.000413 м.куб |
| Тип | гірпаінт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12,35 ₴

